سمعک ضد آبسمعک ضد آب اصطلاحی بود که تا حدودی همه را یاد ساعت های ضد آب می انداخت. به راستی آیا بیمار با تکنولوژی سمعک ضد آب می تواند با خیال راحت و مدت های طولانی در اب شنا کند؟

سمعک ضد آب

سمعک ضد آب

تکنولوژی سمعک در حال پیشرفت می باشد و هر از چند گاهی تکنولوزی جدیدتر با کلی تبلیغات روانه بازار می شود. تکنولوژی در جهت رفع نیازهای بیماران می باشد. وسایل الکترونیکی همیشه از رطوبت و اب اسیب می بینند.

سمعک ضد آب اصطلاحی بود که تا حدودی همه را یاد ساعت های ضد آب می انداخت. به راستی آیا بیمار با تکنولوژی سمعک ضد آب می تواند با خیال راحت و مدت های طولانی در اب شنا کند؟

سعی خواهیم کرد درباره سمعک ضد آب توضیحاتی ارایه بدهیم. یاداوری می کنیم که کلینیک سمعک سایه در ارایه خدمات و تکنولوژی های سمعک جز به روز ترین کلینیک ها می باشد.

شرکت های زیمنس با سمعک اکواریس، شرکت فوناک، ویدکس واستارکی در این راه قدم نهاده اند.در مورد سمعک هایی با این تکتولوژی باید به این نکته توجه کرد که بعضی ها  سمعک ضد آب و بعضی سمعک مقاوم به آب هستند. ضدآب یعنی اینکه آب به هیچ قیمتی وارد مدار و داخل سمعک نشود. در این مورد ادعای بزرگی است و بعضی شرکت ها به ادعای خودشان به این تکنولوژی رسیده اند

اما به طور کلی برای کسانی که در شرایط خاص هستند مثلا افرادی که در مناطق مرطوب مثل شمال کشور زندگی می کنند یا کسانی که گوششان مدام عرق می کند و یا عفونت یا واکس مداوم گوش دارند شاید چاره ای جز استفاده از این تکنولوژی نباشد.

قیمت سمعک ضد آب

تکنولوژی سمعک ضد آب

در این تکنولوژی از فناوری نانو استفاده می شود. این ویژگی به دو صورتOrdinary وIntegrity وجود دارد که در حالت اول این پوشش فقط در قسمت خارجی می باشد و در حالت دوم قسمت داخلی و خارجی سمعک ضد آب را می پوشاند.

تقریبا این تکنولوژی در تمام انواع سمعک از پشت گوشی تا سمعک نامرئی وارد شده است.شرکت زیمنس سمعک سیگینا را از نوع پشت گوشی ضد اب ساخته است.

انواع سمعک ضد آب

شرکت Ear Q با مدل سمعک EarQ G50 Series

انواع سمعک ضد آب


شرکت PHONAK باسمعک Phonak Bolero V

از ویژگی های این سمعک می توان به طرح دلخواه آن نام برد

سمعک ضد آب


شرکت Unitronبا سمعک Unitron Moxi Now

از ویژگی های این سمعک دارا بودن تکنولوژی تینتوس ماسکر برای افراد وزوزی می باشد

مدل های سمعک ضد آب


شرکت REXTON  با سمعک Rexton Strata 2C

تصویر سمعک ضد آب

 


شرکت Siemensبا سمعک Signia Motion SA Primax

این سمعک نیز دارای تکنولوژی تینیتوس ماسکر می باشد.

سمعک ضد آب

کلینیک سمعک سایه تمامی سمعک های ضد آب بالا و همچنین تکنولوژی های به روز را در اختیار بیماران عزیز قرار می دهد.

تعداد بازدید : 5040
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱
برچسب ها : سمعک-ضد-آب
منبع :