باتری سمعک ریواکشرکت rayovac تولید کننده باتری سمعک ریواک است. باطری سمعک rayovac برندی معتبر.

باتری سمعک ریواک | باتری سمعک rayovac

شرکت ریواک (Rayovac) امروزه در زمینه باتری سمعک به برندی معروف و مشهور تبدیل شده است. شاید شرکت French battery company هیچ وقت تصور نمی کرد که روزی وقتی از باتری سمعک حرف زده شود بلافاصله باتری سمعک ریوواک خودنمایی خواهد کرد. داستان شرکت ریوواک هر چقدر جذاب و خواندنی هست به همان میزان کارایی باتری های این برند برای کاربران سمعک سودمند می باشد.در سال 1930 میلادی، شرکت باتری فرنچ، به علت مشهوریت باتری های ریواک به نام ریوواک تغییر نام داد. از اولین رادیوی قابل حمل تا باتری های ضد نشت در جنگ جهانی دوم از افتخارات ریوواک می باشد. ریوواک اولین تولیدکننده سمعک های لامپ خلا در سال 1937 بود و در سال 1964 باتری های الکالاین مخصوص سمعک را روانه بازار کرد.

ساخت باتری هایی با استفاده از روی(Zinc) در سال 1977 از دیگر افتخارات ریوواک بود. در سال 2006 ریوواک ادونسد(Rayovac advanced) وارد بازار شد که از نظر توان نسبت به مابقی باتری های بازار در صدر بود.در همین سال اولین باتری های مخصوص کاشت حلزون به نام cochlear implants نیز روانه بازار شد.

چرا باتری سمعک ریواک

ویژگی هایی از قبیل طول عمر بالا و تکنولوژی پیشرفته، باطری سمعک ریوواک را نسبت به سایر برندهای باتری سمعک شاخص تر کرده است.

باتری سمعک ریوواک ساخت کشور انگلستان در چهار سایز در بازار موجود است که هر کدام دارای رنگ مخصوصی جهت شناسایی انها می باشد.

  • باطری سمعک شماره 10 با رنگ زرد
  • باطری سمعک شماره 13 با رنگ نارنجی
  • باطری سمعک شماره 312 با رنگ قهوه ای
  • باطری  سمعک شماره 675 با رنگ آبی

باتری سمعک ریوواک

رایج ترین نوع باتری زینک ایر(Zinc air) می باشد که دی الکتریک انها هوا می باشد و برای شارژ و فعال شدن به هوا نیاز دارند. در واقع در زیر برچسب پشت باتری سوراخ ریزی وجود دارد که بلافاصله پس از برداشتن برچسب به مدت یک دقیقه باید زمان داد تا هوا به اندازه کافی وارد باتری شود. پس از یک دقیقه باتری شروع به کار خواهد کرد.

باتری های زینک ایر مدل ultra این شرکت نیز عملکردی بی نظیر دارد. تاریخ انقضای این باتری سمعک ریواک مدل زینک ایر چهار سال می باشد.

Royovac porline محصول نوین دیگر این شرکت می باشد.

دو مولفه مهم باتری سمعک قدرت و طول عمر می باشد. طول عمر این باتری ها بسته به نوع سمعک، نوع باتری و مدت زمان استفاده از سمعک بین 3 تا 22 روز است.

ویژگی مهم برند باتری سمعک ریواک (Rayovac) حفاظت از محیط زیست است.

تعداد بازدید : 2391
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲۶
منبع :