تعمیر سمعکتعمیر انواع سمعک دیجیتال و سمعک نامریی - وسائل تعمیر سمعک. هزینه تعمیر سمعک چقدر است؟ شرایط و نحوه تعمیر سمعک به چه صورت است؟ تعمیر سمعک چقدر زمان میبرد؟

شرایط و نحوه تعمیر سمعک

با توجه به این كه سمعك‌ها وسایل الكترونیكی می‌باشند ممكن است پس از مدتی نیاز به سرویس و تعمیر داشته باشند.
شرایط و نحوه استفاده از سمعك و نحوه نگهداری از سمعك در طول عمر سمعك تأثیر مستقیم دارد.
معمولا سمعك‌هایی كه به درستی استفاده شوند و به صورت دوره‌ای سرویس شوند نیازی به تعمیر نخواهند داشت در حال حاضر در كلینیك سمعك سایه برای سمعك‌های دیجیتال 2 تا 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌شود.

در طول مدت گارانتی سمعك به طور رایگان سرویس تنظیم و تعمیر می‌شود و در طول مدت خدمات پس از فروش این اطمینان به مراجعه‌كنندگان داده می‌شود كه قطعات سمعك تعمیر شود و تنظیمات برای افزایش طول عمر سمعك باید به نكات زیر توجه كرد:

  1. از باطری‌های استاندارد استفاده كنید.
  2. سمعك را در معرض رطوبت و محیط‌های پر از گرد و خاك و غبار قرار ندهید.
  3. سمعك را در معرض اشعه‌های MRI و سی تی اسكن و رادیولوژی قرار ندهید.
  4. مراقب باشید به سمعك آسیب فیزیكی وارد نشود.
  5. در سمعك‌های داخل گوشی مرتباً جلوی فیلتر سمعك را با برس و فرچه مخصوص تمیز كنید تا جرم گوش وارد بلند‌گونشود و در صورت لزوم فیلتر سمعك را تعویض كنید. تا نیاز به تعمیر سمعك پیش نیاید تعمیر سمعك ممكن است شامل تعویض رسیور(بلندگو) تعمیر و تعویض میكروفون و تعمیر و ترمیم پوسته سمعك تعمیر و ترمیم باطری سمعك تعمیر هوك و یا تعویض سیم كشی سمعك و یا تعویض آمپلی‌فایر شود.

شرایط و نحوه تعمیر سمعک

هزینه تعمیر سمعک

هزینه تعمیر سمعك بستگی به مدل سمعك و قطعات سمعك دارد معمولاً تعمیر و تعویض میكروفون و رسیور هزینه زیادی ندارد ولی در صورتی كه آمپلی‌فایر سمعك دچار آسیب شود هزینه تعمیر و تعویض ممكن است بسیاربالا باشد.

مدت زمان تعمیر سمعک

 

مدت زمان تعمیر سمعک

سعی ما بر این است كه با حداقل هزینه و در سریع‌ترین زمان ممكن سمعك تعمیر نموده و تنظیم كرده و تحول دهیم.

قیمت تعمیر سمعک - هزینه تعمیر سمعک

تعداد بازدید : 7090
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲۳
منبع :