تکنولوژی سمعک

تکنولوژی نوین سمعک از شنوایی طبیعی حمایت می‌کند

امروزه طبیعی‌ترین کیفیت صدا، در سمعک‌های برخورداری از تکنولوژی بی‌سیم (wireless) وجود دارد. به کمک تکنیکی که پردازش دو گوشی خوانده می‌شود، استفاده از دو سمعک، بهره‌مندی بیشتری را فراهم می‌آورد. در واقع سمعک‌های بی‌سیم به مانند دو گوش طبیعی، در تعامل با یکدیگر عمل کرده تا تصویر صوتی واضح، با کیفیت و هماهنگی را برای پردازش‌های مغزی شما فراهم نمایند.
بهترین حالت شنیدن را تجربه کنید…
مبنای عملکرد سمعک‌هایبی‌سیم این است که یک تصویر صوتی هماهنگ، بهتر از دو تصویر صوتی تداخل‌گر است. سمعک‌های معمولی دارای عملکرد مجزا از یکدیگرند اما عملکرد سمعک‌های بی‌سیم، دایماً با یکدیگر هماهنگ می‌شود. این نوع پردازش صوتی به مانند تعامل طبیعی میان دو گوش در مغز افراد طبیعی است.
با یک تصویر صوتی هماهنگ، اطلاعات بسیار بیشتری در مورد محیط شنیداری پیرامون شما فراهم می‌گردد که به آن اصطلاحاً «آگاهی فضایی» گفته می‌شود. جزئیات اضافه‌ای که در این حالت، شنوایی سه بعدی واقعی (در تمامی جهات افقی و عمودی) را ایجاد می‌نماید.
دیگران چه تجربه‌ای از آگاهی فضایی دارند؟
«مغز من به سختی می‌توانست گفتار را از نویز محیط تفکیک کند. اکنون من به آسانی می‌توانم منبع تولید اصوات را شناسایی کنم. در رستوران، می‌توانم مکالماتی را که در میز مجاور انجام می‌شود را شنیده و آنها را از گفتگوهای اطراف میز خود تفکیک کنم.»

 

خلاصه‌ای از مزایای تکنولوژی بی‌سیم

قابل شنیدن شدن محدوده وسیع‌تری از اصوات
تجربه شنوایی طبیعی و سه بعدی
شناسایی درست گوینده در محیط‌های شلوغ و در انتهای روز خستگی کمتری احساس کرده و انرژی بیشتری برای فعالیت‌های دیگر خواهید داشت.
دلایل متعددی وجود دارد که نشان می‌دهد بهتر است از دو سمعک بی‌سیم استفاده کنید!
به جای آنکه خود را محدود به یک سمعک کنید؛ لذت استفاده از دو سمعک را تجربه نمایید.
متخصص شنوایی شناس می‌تواند مزایای استفاده از دو سمعک را به شما نشان دهد

سمعک سایه